Наш пошук і творчість – тобі, Україно

Дата: 01.05.2024 13:43
Кількість переглядів: 95

У квітні відбувся обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

Цього року на виставку було представлено 90 експонатів із 17 закладів освіти Сумської області. Творчі роботи вихованців нашого закладу були представлені в розділах «STEAM-проєкти», «Ігри та іграшки з елементами електротехніки», «Спортивно-технічне моделювання».

Журі Конкурсу відзначило високий рівень виконаних робіт, новаторство, різноманітність, їх відповідність технічним, естетичним та експозиційним умовам.

Вітаємо керівника гуртка «Судномодельний спорт» Сергія Бухтіарова та його вихованця Дронова Андрія з зайнятим І місцем. Модель катера «SEEFAHRTSAMT» буде  представляти Сумську область у Всеукраїнському конкурсі.

Також гарний результат в даній виставці показали Науменко Нікіта (керівник Наталія Коростіль) та Куликов Єгор (керівник Наталія Омельченко). Діти відзначені грамотами ОЦПО та РТМ за треті місця.

Бажаємо юним технікам та їх керівникам подальших успіхів та мирного майбуття.