Організаційно-координаційна робота

Новорічний бал зібрав разом молодіжних лідерів

На свято завітали понад 300 учасників із 15 громад області. Доєднались до заходу і лідери  учнівського самоврядування Лебединської міської територіальної громади (координатор Олена Мальцева).

13:55 19.12.2023

Майстерня юних талантів

Протягом року талановиті, творчі, креативні вихованці нашого закладу навчалися у «Майстерні юних талантів» та оволоділи навчальною програмою «Виготовлення сувенірів з фоамірану». Цікаві та змістовні заняття для дітей проводили керівники гуртків Алла Вечерка та Вікторія Куриленко. Під час останньої сесії «Майстерні юних талантів» вихованці склали іспит та отримали свідоцтва про позашкільну освіту. Бажаємо нашим творчим вихованцям мирного неба та веселих канікул.

12:02 13.12.2023